середа, 22 квітня 2020 р.

Навчаймося разом (23.04.2020)
ПРИГОТУЙ: 
  • підручники  і  зошити 
  • ручки та олівці
  • гарний настрій та кукурудзяні пластівці)

Інформатика

Перейди за посиланням на блог Інни Олегівни та виконай завдання

Зупинись! Випий води, зроби вправи для очей, з'їж пластівці)

кукурузные хлопья — Шоколадный дом Шольто

Читання
Розігріємось?) Давай вивчимо лічилку:
А тепер пограємо у "Шифрувальників"!
Читай, «вивертаючи» слова правильно.
амам, анар, ашак, атав, ялук, афаш, атад, апал, агав, акйам, акйаб, абраф, акшач, акйач, акпап, апмал, атрап, акрам, талас, талах, нажак, нараб, акшатп, акравс, йавмарт.

Сьогодні ти прочитаєш вірш Лесі Українки «Уже весняне сонце припікає». (с.166)
Цікаво знати!
У світі є близько 130 видів зозуль. І живуть вони на всіх континентах, крім Антарктиди. Багато видів поїдають «волохатих» гусениць, яких за отруйність інші птахи оминають. Спостерігаючи за нашими українськими зозулями, вчені-орнітологи встановили, що вони є рекордсменами серед птахів помічників людини у боротьбі за високий урожай садів, за збереження зелених легенів нашої планети — лісів. У середньому одна зозуля за день, крім ста штук гусені шовкопряда, ще з’їдає 39 коників зелених, 45 червів капустяних, 5 личинок хруща, 4 павуків-хрестовиків, 3 лялечок метелика, 18 молодих ящірок, завдовжки 20 см. Траплялися випадки, коли при величезному купченні волохатої гусені зозулі з’їдали їх по 10 штук на хвилину. Сама ж зозулька розміром трохи більша за шпака. Та за таку величезну, санітарноважливу і корисну роботу нам треба молитися на зозуль, бо маємо екологічно чисті, без отруйних хімікатів сади і ліси. Вважаємо, що ці птахи вартують пам’ятника в Україні! І не гіршого, ніж горобці в американському Бостоні, голуби-поштарі — в Англії, гуси — в Римі!!! Завдяки ретельним дослідженням орнітологів, ми тепер достеменно знаємо, чому зозулі не вигодовують власних малят. Адже волоски гусені — надто колючі й отруйні! Жодне маля від такої їжі не вижило б! Шлунок же дорослих зозуль час від часу очищається від колючих волосків гусені виверженням їх разом з кутикулою. То ж не будемо тепер зозуль називати з іронічною посмішкою легковажними, безтурботними, бо таку долю на Землі їм Усевишній Творець досконалості подарував. Зозулиних пташенят висиджують і вигодовують білі трясогузки, сірі славки, дроздові очеретянки, зорянки, вівчарики, кропив’янки, мухоловки, горихвістки, сорокопуди. Стверджують, що зозулині яйця можна зустріти навіть у дуплах дятлів та на болотяних купинах, серед яєць кулика. 
Послухай спів цієї чудової пташки:

Зупинись! Випий води, затанцюй запальний таночок разом з міньонами,з'їж пластівці)

Природознавство
У тебе починається один з найцікавіших розділів "Людина та її організм", в якому ти дізнаєшся про основні системи органів та зрозумієш їх значення в житті людини.
Переглянь відео:

Прочитай у підручнику с.144-146.
А тепер закріпи знання у зошиті на с.51
Я приготувала для тебе цікаву гру!


Відмічай в "Обліку" виконання предметів
           
Не забудь завітати до Антоніни Олександрівни

2 коментарі:

  1. Вірш Лесі Українки, який ви читали сьогодні, неримований, білий. Вивчити його напам*ять можна за 5 хвилин. А як? Даю цікаву шпаргалку: https://vchitislegko.blogspot.com/2020/04/blog-post_23.html#more

    ВідповістиВидалити
  2. 25 фактів про тіло людини та цікаву людську фізіологію: https://vchitislegko.blogspot.com/2020/04/25.html

    ВідповістиВидалити